Úvodní stránka / Služby


Služby

Kvalita a design našeho sortimentu Vás přesvědčí o tom, že jsme se rozhodli pro skutečně prvotřídní zboží. Každý produkt je ale jen tak dobrý, jako je dobrý servis, který za ním stojí. Ten začíná už odbornou konzultací, spolehlivým vyřízením Vaší objednávky a rychlým dodáním exkluzivního nábytku přímo do Vašeho interiéru nebo zahrady.

 

Zboží dopravíme zdarma a ve Vámi určeném čase.
Zboží, které u nás zakoupíte, dopravíme po celé České republice zdarma. Pokud je zboží skladem či z prodejny, dodáme ho do 2 dnů v přesně určený den a čas. Nemusíte tedy čekat celý den doma, než se někdo objeví. Balíky na dobírku posíláme zdarma, pokud cena zboží přesáhne 2.000 Kč. U zboží do 2.000 Kč si účtujeme poštovné a balné ve výši 120 Kč v rámci ČR.

Nábytek postavíme na Vámi určené místo.
Důkladně zabalený a zkontrolovaný nábytek Vám doneseme a připravíme k použití až na místo určení. Vaší jedinou starostí bude správně si rozmyslet, kam nábytek umístit. Vše ostatní můžete nechat na nás. Samozřejmě se postaráme o veškerý obalový materiál.

Specializujeme se na to, co nabízíme.
Nabízíme jen to, čemu rozumíme. Pracujeme pouze s renomovanými výrobci, kteří poskytují kvalitní záruční lhůtu a servis.

 

Maximální komfort pro naše zákazníky.
Zavedli jsme online poradnu, kde najdete mnoho užitečných informací, například o rozdílech teakového zahradního nábytku i třeba na co si dát pozor při výběru nábytku, včetně informací ohledně údržby a čištění. Pokud nenajdete odpověď na Vaši otázku, použijte náš dotazník nebo nás kontaktujte e-mailem či telefonicky.

 

Nevíte si rady se složením nábytku?
Náš sortiment je opravdu velmi široký. Pokud se v něm ještě neorientujete nebo nevíte, zda se například Vámi vybraný stůl hodí k některým křeslům, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a naši zkušení prodejci Vám doporučí vhodný typ nábytku tak, abyste byli spokojeni.

 

Pokud hledáte vhodný dárek...
Chcete dárkem od nás potěšit někoho ze svých blízkých a nejste si jisti výběrem? Nabízíme Vám dárkové certifikáty v jakékoliv výši, které Vám rozhodnutí usnadní. Obdarovanému samozřejmě poskytneme plný servis a péči.

 

Připravíme pro Vás svatební list.
Pokud plánujete udělat ten velký krok ve svém životě, budeme rádi při tom. Zpřístupníme Vám online formulář, který je libovolně editovatelný, takže budete mít o všem dokonalý přehled. Jako malý příspěvek Vám Elmina poskytne slevu 15 % na celý svatební list.

 

Náš cíl je Vaše spokojenost.
Vždy se budeme snažit vyjít Vám vstříc s jakýmkoliv dotazem či problémem a vždy bude naším cílem maximální pochopení. 


 


  • Úvod
  • Dekorace
  • Nábytek
  • Katalogy
  • Služby
  • Showroom
  • Kontakt