Vytříbená dokonalost

Vytříbená dokonalost venkovních látek

Za poslední roky se nábytek v interiérech a exteriérech čím dál více vzájemně k sobě přibližoval. Tento trend se mohl vyvinout pouze díky revolučním inovacím venkovních látek. Zajímavé textury, nádherné syté barvy a barevné kombinace jsou v současné době integrovány do látek, které navíc odolávají venkovním podmínkám: minimální absorpce vody, odolnost proti plísním a ztrátě barvy. Všechny základní funkce pro bezstarostné venkovní použití.

 

 

V Tribù byl vždy velký tlak na vývoj nových a krásných látek, které zvýrazňují nenápadný luxus zahradního nábytku. Výsledkem je široká nabídka více jak 132 různých, vysoce kvalitních látek, inspirovaných samotnou přírodou. Mnohé z nich mají nádherné neutrální barvy pro vytvoření nadčasového základu, jiné mají zářivější nebo jemnou strukturu, aby pomoc polštářů či poufů dovytvářely dekorativní akcenty.

Nově v nabídce jsou Tagika a Taman. Tagika nabízí organickou strukturu se složitým barevným odstínem. Je to velmi jemné a rafinované. Na druhé straně Taman má hrubší vzhled a strukturu, která vykazuje strukturovanější károvaný vzor. Obě řady působí potěšení jak při dotyku tak i pohledu.


   

Jednotlivé modely lze libovolně kombinovat.
Rádi Vás výběrem pomůžeme, neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

 
Všechny katalogy zahradního nábytku ke stažení zde (pdf)

 

x

Milí zákazníci,

v současné době musí být naše prodejna z důvodu pandemické situace na Slovensku uzavřena.
Samozřejmě jsme vám k dispozici online, náš e-shop je plně v provozu, rozvoz a instalace vašich objednávek bude fungovat i po celou dobu uzavření.

Výdejní místo našeho e-shopu na prodejně je otevřeno 10-15hod.
Po telefonické dohodě se vám rádi budeme věnovat i mimo tuto otevírací dobu.

Vaše ELMINA
tel.: 775 170 066
e-mail:
elmina@elmina.cz

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.