Křeslo Strappy

Nová a velmi originální kolekce Strappy má konstrukci z nerezové oceli, která se skládá z jediné souvislé tyče, jež se táhne po celém obvodu a vytváří minimalistický, funkční a extra stohovatelný rám, k němuž jsou připevněny polstrované popruhy sedáku a područek. Ty vypadají, jako by byly v tomto elegantním rámu jen zavěšeny.

Skutečnost, že přední a zadní část jsou spojeny pouze měkkými prvky, je však optickým klamem. To, co zaujme na první pohled, je ve skutečnosti čalounění, hliníkové lišty jsou pěkně schované uvnitř. Spolu se skrytým spojením loketní opěrky tvoří páteř sedadla Strappy.

Tento optický "trik" umožňuje nejen velmi jemný a křehký vzhled rámu, ale poskytuje také další výhodu. Čalounění lze snadno odstranit při čištění nebo v zimním období. S přídavnou sadou můžete dokonce měnit vzhled Strappy podle módního tření v různých ročních obdobích. Jako by výběr 70 různých barev a textur potahových látek nestačil, přidali jsme do seznamu také tři vysoce odolné imitace kůže. Černá, koňaková a béžová.

Strappy skutečně vyčnívá z davu a stírá hranici mezi interiérovým a venkovním nábytkem.

Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů a potahů.
Pro více informací nás prosím kontaktujte;kontakt.

3 položek celkem

Cena

6091064110
16091064110

Značky

Položek k zobrazení: 3
Židle Strappy Low
60 910 Kč
Kód: STP77
Lehátko na opaľovanie Strappy
64 110 Kč
Kód: STP195WR
Lehátko na opaľovanie Strappy
64 110 Kč
Kód: STP195
Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz