Azúrové aspirace

Představte si, že vystoupíte ze slaného Středozemního moře na horký bílý písek nebo že vylezete z tyrkysového bazénu do slunečních paprsků. Až si upravíte sluneční brýle, sáhněte po mraženém koktejlu. Zakloníte hlavu a v chladivém stínu usnete. Ten vznešený pocit léta. Sny o teplých destinacích. Ten ohromující okamžik, kdy si opravdu připadáte jako na dovolené. 

Vstupte do kolekce Lotus, která tento termín posouvá na novou úroveň. Tento ikonický kus nábytku s teakovými nohami, které sedí kolem centrální základny jako sluneční paprsky, je ústředním prvkem při vytváření rajské scény. Díky silnému pohodlnému pěnovému polstrování, které je k dispozici ve více než 70 barvách, a volitelnému držáku na slunečník je tato stylová pohodlná postel dokonalým způsobem, jak trávit letní dny.

 

Díky lehkému a vzdušnému rámu se sedací souprava Lusit dobře hodí do různých prostředí. Díky tkaným provazům, hliníkovým rámům potaženým bronzovou nebo bílou povrchovou úpravou a silným polštářům představuje Lusit svěží vzhled venkovního nábytku.

 

Dalším ideálním uspořádáním jsou židle Samba kolem stolu z teakového dřeva. Židle Samba jsou stohovatelné, lehké a odolné vůči povětrnostním vlivům. Tato židle je k dispozici v černém nebo bronzovém hliníkovém provedení a je vybavena sedákem a opěradlem z tkaného olefinu, takže je pohodlná a stylová.

 PALETA BAREV

Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů a potahů. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte;kontakt

 

 

 

 

Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz