Rivièra Maison

Vize je myšlenka, která má sílu stát se skutečností. Naší myšlenkou je být užitečným partnerem při vytváření vašich interiérů a exteriérů, kde se vždy budete cítit dobře. Partnerem se silným vnímáním, způsobem života, kde je důležitý požitek a radost.

Exkluzivita
Exkluzivity lze dosáhnout tím, že celou kolekci - více než 3 000 výrobků - si navrhujeme sami.  Vytvoření kolekce, která vyzařuje vřelost a jedinečnost, je jedním z pilířů značky Rivièra Maison.


Rádi bychom vám představili značku, se kterou spolupracujeme téměř 20 let, která vám rozhodně poskytne "dobrý pocit". Klíčovými hodnotami jsou exkluzivita, atmosféra a naše služby - Rivièra Maison.

Atmosféra a služby
Nezbytnou podmínkou je, aby naše výrobky vyzařovaly styl a atmosféru, které najdete v naší prodejně. Proto neustále pracujeme na stylizaci, abychom vás mohli inspirovat. 4x ročně jsou kolekce obměňovány (jaro / léto / podzim / zima) o nové výrobky, a naše prodejna prochází většinou kompletní obnovou.

Naše exkluzivní kolekce jsou vyrobeny s důrazem na detail a z "živých" materiálů. Použití přírodních a recyklovaných surovin do značné míry určuje jedinečný vzhled našeho nábytku a doplňků. Vysprávka na desce stolu nebo ručně foukané sklo, které se mohou mírně lišit výškou, činí každý výrobek jedinečným, atraktivním a udržitelným zároveň.

 

Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz