Katalogy interierového nábytku a dekorací

Náš nábytek se vyznačuje kvalitním zpracováním, přírodními materiály, atraktivním vzhledem s orientací na detail. Pokud hledáte kvalitní a exkluzivní nábytek z masivu a jiných přírodních materiálů, který vás bude těšit po dlouhé roky, pak jste tu správně. Níže si můžete stáhnout všechny naše katalogy včetně ceníků.
 
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme vám se zorientovat v jednotlivých kolekcích, modelech, materiálech a možnostech kombinací.

Rivièra Maison

Exkluzivní kolekce Riviéra Maison jsou vyráběné s citem pro detail, pečlivě a samozřejmě ručně. Použití přírodních materiálů do značené míry určuje jedinečný vzhled našeho nábytku a doplňků.

 

Nábytek Toff / Renew / Sidd

Zbrusu nová kolekce nábytku v naší nabídce. Industriální, rustikální, vintage a další styly pod 3 značkami Tiff / Renew / Sidd. Široká škála potahových materiálů, vynikající kvalita zpracování, recyklované materiály a krátké dodací lhůty.

 

Nábytek DTP.home

Všechen nábytek z tohoto katalogu je vyráběný výhradně z recyklovaných materiálů. Staré a opakovaně použité dřevo tak přichází znovu k životu. Staré trámy ze starých domů, lodí a jiné zdroje. 100% udržitelnost.

 

Eleonora

Široký výběr kvalitních jídelních židlí a křesílek, velká pohodlná křesla, velké množství barevných možností. Atraktivní ceny, kvalitní zpracování.  

 

Kožené sedací soupravy

Křesla a sedací soupravy z těch nejkvalitnějších látek a zejména kůží. Nejčastěji používáme broušenou hovězí kůži a alcantaru nicméně nabízíme i širokou škálu látek.
Sedací soupravy na našem e-shopu

 

Látkové sedací soupravy

V tomto katalogu naleznete cenově atraktivní látkovés sedací soupravy a křesla. Velmi široký výběr látek a zejména barevných provedení. 
Sedací soupravy na našem e-shopu

 

Luxusní postele Conte

Exkluzivní italské postele Conte. Nekompromisní kvalita materiálů, italský design, látky, kůže.

 

Vincent Sheppard

Unikátní a patentovaná metoda výpletu LoydLoom®, to je luxusní belgická značka Vincent Sheppard. Velmi široká škála barevných možností. Možné použít také jako zahradní nábytek

 

Arte Pura by Daniella Dallavalle

Objevte okouzlující svět návrhářky Danielly Dallavalle. Láska a úctu k přírodě jsou transfuzí do jedinečného bytového textilu a oblečení na volný čas.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz