Čokoládové kouzlo

Doušek silné horké kávy z hrnku. Cinkání ledu o křišťál při nalévání té nejlepší whisky. Dopřejte si sousto dekadentní hořké čokolády, která se pomalu rozpouští v ústech. Tyto jednoduché radosti, tento malý luxus, to je to, co nás dělá šťastnými.

Tyto pocity požitku a pohodlí se snažíme obnovit nadčasovým luxusem našich kolekcí nábytku. Kolekce teakového nábytku Zenhit je mimořádně pohodlná, s přímočarými, výraznými designovými prvky, které poskytují řadu kombinací.

Tato příjemná sedací souprava s jednotlivými židlemi, lehátky, rohovými díly, nízkými stolky a&nbspdvou- a třímístnými pohovkami byla nedávno rozšířena o elegantní křeslo z teakového dřeva.

Shady je nejlepší klasický slunečník na současném trhu s nejvyšší kvalitou a důrazem na detail. Tento slunečník odolný vůči povětrnostním vlivům ladí s tvarovanými liniemi teakové sedací soupravy a umožňuje vám užívat si zahradu na slunci i v dešti. Ať už se tedy budete opalovat ve stínu slunce se sklenkou šumivého šampaňského, nebo se schoulíte pod deku a budete popíjet čaj, zatímco na vás bude lehce padat mlha, můžete si i nadále dopřávat drobné radosti.

PALETA BAREV

 

Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů a potahů. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte;kontakt

Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz