Dotek Toskánska

 Chceme vám pomoci představit si různé způsoby, jak můžete vyjádřit styl a osobnost prostřednictvím našeho nádherného venkovního nábytku. Nechte naše inspirace podnítit vaši představivost a nasměrovat vás k luxusnímu útočišti.
 
VÍTEJTE V TOSKÁNSKU

 Svažitá krajina lemovaná zelenými vinicemi a starými olivovníky. Klikaté cesty střežené hrdými cypřiši. Vrcholky kopců poseté malebnými vesničkami zalitými měkkým žlutým sluncem. Toskánsko je díky své bohaté kultuře a kuchyni bezpochyby jedním z nejromantičtějších regionů na světě. Nabízíme nábytek, který do všech těchto krás tak krásně zapadá..

 
V loňském roce jsme uvedli na trh židli Calypso. Vzhledem k jejímu okamžitému úspěchu jsme se rozhodli rozšířit Calypso na celou kolekci včetně sedáku.
Řada se skládá ze 3 velikostí teakového podstavce, čtvercového o rozměrech 72x72 cm, dvojnásobného a trojnásobného. Opěradla z nerezové oceli ve tvaru L nebo U, která mohou být čalouněná.

PALETA BAREV

Pro ty, kteří si potrpí spíše na přirozený vzhled a pocit z tkaných vláken, jsme vytvořili náš vlastní originální vzor tkaní KRIS KROSS, který využívá tři různé odstíny syntetických vnějších vláken, jež spolu dokonale ladí. Od nynějška mohou být všechny výrobky Calypso vybaveny buď tkaným, nebo látkovým opěradlem.

 

Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz