Poetic Folk

POETIC FOLK - SPOJENÍ S PŘÍRODOU

S kolekcí Poetic Folk si můžete představit, že jste přímo propojeni s matičkou přírodou. Tato kolekce doslova vypráví příběh inspirovaný směsicí různých stylů a kultur, umění a krása řemesel vyniknou v těch nejluxusnějších detailech. Ať už máte rádi barevné nebo klidnější dekory, v této kolekci si přijdete na své.

 

   

BARVY 

Barvy použité v této kolekci jsou bílá, šedozelená, modrá, červená s nádechy zláte a jemnými růžovými tóny.

 

JEDINEČNÉ POVLAKY NA POLŠTÁŘE

Absolutním „MUST HAVE“ z této kolekce jsou sametové povlaky na polštáře s krásným a jedinečnými květinovými vzory. Doplňky zdobí bohaté výšivky, malby a rytiny. Zkombinujte tyto jedinečné povlaky na polštáře s polštáři z umělé kožešiny a získejte atraktivní a útulnou kombinaci.

RUSTIC RATTAN

Kromě barevných polštářů je v této kolekci prostor i pro 100% přírodní produkty, které dodají interiéru více klidu. Vezměte si například tyto ratanové předměty s veselým nádechem. Podnos na příbory se hodí nejen k tomu, abyste mohli na stůl položit všechny příbory najednou, ale je pěkný i jako dekorační předmět, protože podnos na příbory má tvar tašky. Překvapivou atmosféru má také krabička na čaj, protože má tvar kufříku. Šikovné a zábavné zároveň!

 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Brompton Left (1)
Hudson (1)
Materiál
Banánové listy (1)
Bavlna (1)
Bukové dřevo (1)
Dubové dřevo (1)
Hliník (1)
Jilmové dřevo (2)
Kov (4)
Ratan (2)
Samet (1)
Sklo (4)
Topolové dřevo (1)
Více možnostíMéně možností
Barva
Světle hnědá (1)
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies