Povídání v Tosce

Pojďme si říci něco o naší kolekci Tosca. A nebo počkejte, máme lepší nápad. Pojďme si popovídat v Tosce. Protože kromě jedinečného designu, decentního luxusu a technologických inovací, které tato kolekce představuje, jsou pohovky, křesla, lehátka Tosca neuvěřitelně pohodlné. Ideální prostředí pro rozhovor o designu a nebo například o opeře. Kolekce Tosca byla totiž pojmenována podle stejnojmenné opery Giacoma Pucciniho. Dramatický příběh lásky bež šťastného konce. Naštěstí naše Tosca je skutečným příběhem úspěchu.


Ženská forma
Jak působit atraktivně, trochu tajemně a zároveň vyjadřovat vřelí a příjemný pocit? Pro nás bylo hned od počátku jasné, že na splnění takto těžké úlohy potřebujeme dámskou návrhářku jako je Monica Armani. Podařilo se jí pohádkově skloubit emoce, pohodlí a osobnost do jedné mimořádné kolekce. Zaobléné opěradlo obklopené širokým svislým výpletem se okamžitě staly charakteristickým vzhledem kolekce Tosca, spolu s úzkými nohami a tlumenými barvami. Luxus v té nejpropracovanější podobě.


Příjemné a technické
Monica Armani se spojila se svým manželem Luccou Dallabettou, který je technickým inženýrem, s cílem vyvinout jedinečnou a velmi příjemnou textílii, která by byla vhodná pro řadu Tosca. Z know-how tohoto páru vznikla tato speciální pletená látka z textilenu a polyolefínu. Tato je nejenom velmi příjemná na dotyk, ale i připravena odolávat vodě, mrazu, plísním i UV záření. Výsledkem je přirozený a velmi elegantní vzhled, který zvyšuje pocit luxusu, kterým Tosca skrz na skrz dýchá. Na doplnění sortimentu navrhla Monica Armani elegantní oválný jídelní stůl a nádherné konferenční stolky, které jsou k dispozici v 5 různých barevných provedení s odolnou keramickou deskou, která je na elegantních úzkých nohách, podobných těm, jaké jsou použity u jídelních židlí.


OBJEVTE KOMPLETNÍ KOLEKCI TOSCA

   

Jednotlivé modely lze libovolně kombinovat.
Rádi Vás výběrem pomůžeme, neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

 
Všechny katalogy zahradního nábytku ke stažení zde (pdf)

 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Tosca (12)
Materiál
Batyline® (5)
Hliník (4)
Keramika (5)
Nerezová ocel (6)
Více možnostíMéně možností
Barva
Béžová (8)
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.