Katalogy zahradního nábytku

Prodáváme exterierový nábytek nejlepších světových značek včetně nejrůznějších druhů slunečníků a stínění jako takového. Níže si můžete stáhnout všechny naše katalogy. Pomůžeme vám se zorientovat v jednotlivých kolekcích, modelech, materiálech a možnostech kombinací.
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Silky & Dotty

Nová kolekce, o kterou rozšiřujeme naši atraktivní nabídku zahradního posezení. Kolekce Dotty a Silky rozhodně vnesou do vašeho prostoru elegantní a hravý nádech.

 

Tribù

Prvotřídní celoroční nábytek, modely Tribù zaručují spojení jedinečné kvality, praktičnosti, designu a pohodlí na vaší terase či zahradě. 

 

Royal Botania

Spojení mezi kvalitou, vkusným vzhledem a prvotřídními materiály, to je Royal Botania. Ať už hledáte venkovní posezení u jídelního stolu, a nebo lehátka k bazénu, v katalogu Royal Botania najdete vše, co budete potřebovat.

 

Royal Botania zahradní světla

Designové a praktické, na stěnu či samostatně stojící, výrazné nebo diskrétní, moderní a nebo přírodní materiály. Venkovní světla Royal Botania nabízí vše. Osvětlete si zahradu, příjezdouvou cestu, dům či terasu.

 

Traditional Teak

Traditional Teak je celoroční nábytek z toho nejklasičtější materiálu a to je teakové dřevo. Kvalita zpracování prověřena lety praxe.

 

Umbrosa

Jedinečný design slunečníků a stínících plachet, tak by se dalo nejlépe popsat, co znamená značka Umbrosa. Sortiment se skládá ze 7 kolekcí slunečníků, kolekce stínicích plachet a čtyř podstavců pod slunečníky v nekonečných kombinací barev a látek.

 

Riviéra Maison

S naší kolekcí Outdoor Collection od značky Riviéra Maison vám nabízíme možnost spojit styl interiéru s venkovním prostředím v "našem" duchu.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz