Low Dining

Společné stolování po novém

Často jsou to malé okamžiky radosti, kterých si vážíme po celý život. Ty chvíle, kdy cítíte skutečné pouto mezi přáteli a rodinou. Okamžiky důvěrných rozhovorů nebo kouzelné večery plné nekončícího smíchu, na které se s láskou vzpomíná ještě dlouhá léta.
Tyto okamžiky jsou inspirací pro koncept low dining. Zde znovu objevujeme "společné stolování".
 

Co je to low dining? 

V nízkém stolování plynule kombinujeme pohodlí obývacího pokoje s praktičností tradičního jídelního stolu. Tato kombinace slouží jako zlatý řez pro ideální společný večer s blízkými.

Abychom zajistili toto příjemné prostředí, snížíme stůl z klasické výšky 75 cm na 68 cm. Aby se u něj dalo pohodlně sedět, úměrně tomu snižujeme i židle z klasických 68 cm výšky na 46 cm. Tím, že se sedí mnohem níže, vzniká nádherný lounge efekt, který s sebou přináší i pocit dokonalého uvolnění.
 

Blíže k zemi, blíže k sobě navzájem

Známá první reakce na koncept nízkého stolování je, že by nebyl praktický. Ale nenechte se mýlit. Pohodlí nízkého stolování vůbec není na úkor praktického použití. Židle jsou unikátně navrženy tak, aby sezení ve vzpřímené poloze i natažení bylo bez námahy.

Navíc je sezení níže nejen příjemné, ale přináší i nečekanou výhodu. Změnou držení těla se vaše tělo lépe nastaví pro trávení. Výsledkem je menší pocit nadýmání.

Když sedíte níže, získáte u jídelního stolu fenomenální pohodlí. To vytváří ideální prostředí pro hodiny konverzace. Od aperitivu až po dezert... a dále, vy i vaši blízcí zůstanete u stolu zcela uvolnění. Ideální pro vychutnávání posledních slunečních paprsků v létě nebo tepla krbu v chladnějších měsících roku.

Nízká jídelní souprava je ideálním řešením pro interiér i exteriér. 

Už teď sníte o tom, že zažijete večeře plné nesčetných hodin smíchu, povídání a zábavy? Pak proměňte své sny ve skutečnost. V naší nabídce máme široký výběr venkovního nábytku "low dining concept".

Pro výběr kolekcí "low dining" nás kontaktujte, rádi vám ukážeme všechny dostupné možnosti.

 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Alura (2)
Calypso (1)
Conix (4)
Exes (1)
Folia (1)
Jive (1)
Ninix (2)
Strappy (1)
Styletto (6)
Tosca (2)
Zenhit (1)
Více možnostíMéně možností
Materiál
Batyline® (2)
Beton (4)
Hliník (4)
Keramika (1)
Nerezová ocel (3)
Polypropylen (1)
Polyskin (1)
Powdercoated aluminium (3)
Teakové dřevo (9)
Více možnostíMéně možností
Barva
Béžová (2)
Filtry
Ukázat:

položek: 23

Filtry
Ukázat:

položek: 23

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies