Azurové inspirace

Představte si, že vystoupíte ze slaného Středozemního moře na horký bílý písek nebo vystoupíte z tyrkysového bazénu na sluneční paprsky. Když si nasazujete sluneční brýle a sáhnete po po zmrzlém koktejlu. Nakloňte hlavu dozadu a nechte se unést snům v chladném stínu. Ten vznešený pocit léta. Krásný okamžik, kdy se opravdu cítíte naprosto relaxovaní.

   

 

Objevte kolekci Lotus, která tento termín posouvá na zcela novou úroveň. S teakovými nohami, které jsou kolem centrální základny, jako sluneční paprsky, je tento ikonický kus nábytku ústředním prvkem při vytváření rajské scény. S hrubým ale přesto pohodlným pěnovým výpletem, který je k dispozici ve více než 70 barvách, a volitelným držákem na slunečník, je tato stylová pohodlná zahradní postel ideálním způsobem, jak strávit letní dny.

 
 

Sedací sestava Lusit díky svému vzdušnému rámu funguje dobře v nejrůznějších prostředích. S tkaným lanem, hliníkovými rámy pokrytými bronzovým nebo bílým povrchem a hrubými polštáři představuje Lusit svěží vzhled venkovního nábytku.

  

 

Dalším ideálním uspořádáním jsou židle Samba kolem teakového stolu. Židle Samba jsou stohovatelné, lehké a odolné vůči povětrnostním vlivům. Tato židle, která je k dispozici v černém nebo bronzovém hliníku a je z tkaného sedáku a opěradla, je pohodlná a stylová.

 

  
BAREVNÁ PALETA
  

 

Rádi Vám pomůžeme s výběrem jednotlivých modelů, kombinací a samozřejmě i potahů.
Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

 
×
Cenové rozpětí
min.
max.
Štítek
Novinka (6)
X Factor (1)
Série
Illum (1)
RB outdoor rug (1)
Samba (2)
Více možnostíMéně možností
Materiál
Hliník (2)
Keramika (1)
Polyester (1)
Powdercoated aluminium (2)
Teakové dřevo (3)
Více možnostíMéně možností
x

Milí zákazníci,

v současné době musí být naše prodejna z důvodu pandemické situace na Slovensku uzavřena.
Samozřejmě jsme vám k dispozici online, náš e-shop je plně v provozu, rozvoz a instalace vašich objednávek bude fungovat i po celou dobu uzavření.

Výdejní místo našeho e-shopu na prodejně je otevřeno 10-15hod.
Po telefonické dohodě se vám rádi budeme věnovat i mimo tuto otevírací dobu.

Vaše ELMINA
tel.: 775 170 066
e-mail:
elmina@elmina.cz

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.