Azurové inspirace

Představte si, že vystoupíte ze slaného Středozemního moře na horký bílý písek nebo vystoupíte z tyrkysového bazénu na sluneční paprsky. Když si nasazujete sluneční brýle a sáhnete po po zmrzlém koktejlu. Nakloňte hlavu dozadu a nechte se unést snům v chladném stínu. Ten vznešený pocit léta. Krásný okamžik, kdy se opravdu cítíte naprosto relaxovaní.

   

 

Objevte kolekci Lotus, která tento termín posouvá na zcela novou úroveň. S teakovými nohami, které jsou kolem centrální základny, jako sluneční paprsky, je tento ikonický kus nábytku ústředním prvkem při vytváření rajské scény. S hrubým ale přesto pohodlným pěnovým výpletem, který je k dispozici ve více než 70 barvách, a volitelným držákem na slunečník, je tato stylová pohodlná zahradní postel ideálním způsobem, jak strávit letní dny.

 
 

Sedací sestava Lusit díky svému vzdušnému rámu funguje dobře v nejrůznějších prostředích. S tkaným lanem, hliníkovými rámy pokrytými bronzovým nebo bílým povrchem a hrubými polštáři představuje Lusit svěží vzhled venkovního nábytku.

  

 

Dalším ideálním uspořádáním jsou židle Samba kolem teakového stolu. Židle Samba jsou stohovatelné, lehké a odolné vůči povětrnostním vlivům. Tato židle, která je k dispozici v černém nebo bronzovém hliníku a je z tkaného sedáku a opěradla, je pohodlná a stylová.

 

  
BAREVNÁ PALETA
  

 

Rádi Vám pomůžeme s výběrem jednotlivých modelů, kombinací a samozřejmě i potahů.
Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

 
×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Illum (1)
RB outdoor rug (1)
Samba (2)
Více možnostíMéně možností
Materiál
Hliník (1)
Polyester (1)
Powdercoated aluminium (2)
Teakové dřevo (1)
Více možnostíMéně možností
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies