Čokoládové kouzlo

Doušek silné horké kávy z hrnku. Ledy cinkající o křišťál, když se nalévá nejlepší whisky. Dopřejte si kousek dekadentní tmavé čokolády, která pomalu taje v ústech. Tyto jednoduché potěšení, tyto malé luxusní výrobky; to je to, co nám dělá radost.

   

 

Snažíme se tyto pocity shovívavosti a pohodlí znovu vytvořit nadčasovým luxusem našich kolekcí nábytku. Kolekce teakového nábytku Zenhit je mimořádně pohodlná s přímými, silnými designovými prvky, které poskytují různé kombinace.

 

 

S křesly, lehátky, rohovými díly, nízkými stoly a dvoj či trojsedem, se tato příjemná sedací souprava nedávno rozšířila o elegantní samostatnou židli z teaku.

  

 

Shady je v současné době nejlepší klasický slunečník na trhu s nejvyšší kvalitou a smyslem pro detail. Tento slunečník odolný vůči povětrnostním podmínkám ladí s tvarovanými liniemi teakové sedací soupravy a umožňuje vám vychutnat si zahradu na slunci nebo v dešti. Ať už jste tedy ve stínu slunce, či se opalujete se sklenkou šampaňského nebo se krčíte pod dekou a usrkáváte čaj, když snadno padá mlha, tak se i nadále můžete oddávat relaxu s nemalým požitkem.

 
 
  
BAREVNÁ PALETA
  
 
 
 

 

Rádi Vám s výběrem a kombinací jednotlivých modelů včetně potahů pomůžeme.
Pro více informací nás prosím kontaktujte
 
 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Zenhit (4)
Materiál
Teakové dřevo (4)
Filtry
Ukázat:

položek: 4

Filtry
Ukázat:

položek: 4

x

Otevírací doba před Vánoci
Po - Pá:   10 - 19hod

Sobota:  10 - 15hod
Neděle:  10 - 15hod

Až do 23.12. máme otevřeno každý den!

.

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies