Dotek Toskánska

Chceme vám pomoci vizualizovat různé způsoby, jak můžete odrazit svůj vlastní styl a osobnost prostřednicvím našeho nádherného zahradního nábytku. Umožněte našim inspiracím rozproudit vaši fantazii a nasměrovat vás k exkluzivnímu prostředí.

VÍTEJTE V TOSKÁNSKU

 

 
Svahovitá krajina obklopená zelenými vinicemi a starými olivovníky. Klikaté cesty strážené pyšnými cypřiši. Vrcholy kopců poseté malebnými vesnicemi, koupajícími se v měkkém žlutém slunečním světle. Toskánsko je svou bohatou kulturou a kuchyní bezpochyby jedním z nejromantičtějších místo na zemi. Nabízíme nábytek, který tak pěkně zapadá do celé této krásy...
 

Minulý rok jsme uvedli na trh křeslo Calypso. Pro jeho okamžitý úspěch jsme se rozhodli rozšířit Calypso na celou kolekci včetně zahradní sedací soupravy.
Sortiment teď tvoří 3 velikosti teakového rámu, čtvercová a o rozměrech 72x72cm, druhá s dvojnásobnou velikostí a další s trojnásobnou délkou. Opěradla z nerezavějící oceli ve tvaru L nebo U, které lze potáhnout čalouněním.
   

  
BAREVNÁ PALETA
  
 
 
 

 

Pro ty, kteří se více zaměřují na přirozený vzhled a dojem z tkaných vláken, jsme vytvořili náš vlastní originální vzor KRIS KROSS, který využívá 3 různé tóny syntetického vnějšího vlákna, které spolu dokonale ladí. Odteď mohou být všehny modely Calypso vybaveny buď tkaným nebo textilním opěradlem.
  

 
Výběr aranžmá, látek a povrchových úprav je nekonečný!
Pro více informací nás kontakujte, rádi vám s výběrem pomůžeme.
 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Calypso (7)
Conix (1)
Materiál
Beton (1)
Powdercoated aluminium (1)
Sklo (1)
Teakové dřevo (7)
Více možnostíMéně možností
x

Otevírací doba před Vánoci
Po - Pá:   10 - 19hod

Sobota:  10 - 15hod
Neděle:  10 - 15hod

Až do 23.12. máme otevřeno každý den!

.

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies