Něžné svádění

Vaše zahrada či terasa je vaše útočiště, místo kde si dopřát krásu a pohodlí současně. Prostor pro ohromující design, vrcholný luxus a nekonečné pohodlí. Pro pohodlné sezení není nutné obětovat design. Máme nadčasový nábytek s klasickými barvami a liniemi, které vypadají dobře na každé terase.

    

 

Teak je standard, oproti kterému vše ostatní v oblasti zahradního nábytku, bledne. Dobře vypadající židle CALYPSO s teakovým rámem má odnímatelné opěradlo, které umožňuje kompaktní uložení nebo čištění. Čalouněné potahy máme ve více než 70 druhů látek, které zajišťují barevnou paletu, která bude dokonale vyhovovat vaší představě na zahradě.

  

 

Tyto židle se dobře kombinují s kolekcí stolů U-NITE. Jídelní stůl, který je k dispozici v pěti obdélníkových velikostech a je nový kulatý, sestává z teakového nebo práškově lakovaného hliníkového rámu a keramické desky stolu. Tenký a elegantní rám z určitých pozic dodává iluzi, že deska stolu plave. Díky modernímu designu a keramickému topu je stůl U-NITE dokonalým poutačem pozornosti na vaši terasu nebo zahradu.

 

Nábytek si získává obdiv, když dokáže víc, než to, co se na první pohled zdá. Puf TONO, který je k dispozici ve dvou velikostech a je vhodný pro použití jako sedadlo nebo podnožku, rychle schne a dá se použít na uskladnění. S jakýmkoli textilem v kolekci látek Royal Botania, TONO snadno zkompletuje váš vnější dekor, zatímco skrývá nepořádek ve svém nitru.

 

  
BAREVNÁ PALETA
  
 
 
 

 

Rádi vám s výběrem jednotlivých modelů a kombinací, včetně potahů, pomůžeme.
Pro více informací nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Calypso (5)
Illum (1)
Materiál
Lano (1)
Teakové dřevo (8)
x

Otevírací doba před Vánoci
Po - Pá:   10 - 19hod

Sobota:  10 - 15hod
Neděle:  10 - 15hod

Až do 23.12. máme otevřeno každý den!

.

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies