Podzimní aura

Zabalte se do flanelové deky, napijte se teplé šálky kávy a nasajte krásu svého okolí. S kolekcemi inspirovanými teplými barvami a teakovým dřevem nabízíme v našich designech krásu a útulno.


  

 

Robustní, ale zároveň přívětivá, kolekce Zenhit je z jednou z našich vlajkových lodí celodřevěného zahradního nábytku. Se samostatnými židlemi, lehátky, rohovými díly, sedačky pro 2 či 3 osoby, je tato příjemná kolekce nábytku dostatečně univerzální na to, aby vyhovovala široké škále uspořádání.

 

 

Kolekce Zenhit, která je stylově shodná s liniemi teakových nízkých stolů a nedávno byl rozšířena o elegantní židli, je mimořádně pohodlná s přímými a silnými designovými prvky.

  

 

Nový potahy, který byly představeny v tomto roce, poskytují další pohodlí, jakož i možnost vybrat si z celé kolekce látek. Bohaté hnědé odstíny teaku dobře doplňuje zářivá červená, teplá kaštanová a podzimní oranžová barva.

 
 
 
 
 
  
BAREVNÁ PALETA
  

 

Rustikální a stylová lampa Tristar, která je k dispozici ve dvou velikostech a obsahuje čiré i kouřové ručně foukané sklo do exteriéru, je ideálním světelným společníkem pro kolekci Zenhit.

  


Rádi Vám pomůžeme s výběrem a kombinácí jednotlivých modelů a potahů. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Zenhit (5)
Materiál
Powdercoated aluminium (1)
Sklo (1)
Teakové dřevo (5)
Více možnostíMéně možností
x

Otevírací doba před Vánoci
Po - Pá:   10 - 19hod

Sobota:  10 - 15hod
Neděle:  10 - 15hod

Až do 23.12. máme otevřeno každý den!

.

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies