Pohodlnost betonu

Moderní prostředí betonu spojuje všechny objekty v něm. Silné a pevné stěny kontrastují s tvary okolní přírody, zatímco barva dokonale splývá. Stěny zasaženy teplým slunečním zářením akumulují energii a vytvářejí tak teplou záři až dlouho po západu slunce. Existuje spousty důvodů, proč máme rádi fotografie na betonovém pozadí.


 

 

Organické tvary

Většina organických tvarů je zakřivených nebo kulatých a na počest vyhýbání se přímým liniím přírody jsme vytvořili naši zcela novou kolekci Organix.
Kolekce Organix, inspirovaná samotnou přírodou, je ohromující, ať už je smíchána s přirozeným prostředím nebo v kontrastu s minimalistickou architekturou.

 
 

Tuhá konstrukce z lisovaného plastu může být čalouněna jakoukoliv látkou z rozsáhlé textilní kolekce Royal Botania. To platí i pro polštář sezení. Kombinace těchto dvou možností nabízí tisíce možností barev a textur, které doplňují zbytek vnějšího dekoru

   

  
BAREVNÁ PALETA
  

 

Stolovanie za okrúhlym stolom
 
Okrúhly stôl uľahčí vzájomný kontakt a prinesie útulnosť a povzbudí rozhovor. Okrúhle stoly eliminujú plytvanie rohovým priestorom, takže sú ideálne na použitie pre hostí. Okrúhly stôl je vždy dobrý nápad.
  

 
 
Rádi Vám pomůžeme s výběrem jednotlivých modelů, kombinací a samozřejmě i potahů.
Pro více informací nás prosím kontaktujte.
 
 
×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Exes (2)
Organix (4)
RB outdoor rug (2)
Více možnostíMéně možností
Materiál
Hliník (5)
Keramika (1)
Polyester (2)
Polypropylen (1)
Powdercoated aluminium (3)
Více možnostíMéně možností
Barva
Bílá (1)
x

Otevírací doba před Vánoci
Po - Pá:   10 - 19hod

Sobota:  10 - 15hod
Neděle:  10 - 15hod

Až do 23.12. máme otevřeno každý den!

.

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies