Ranní káva

Kráčejte brzy ráno v stále chladném vzduchu k doku a popíjejte čerstvě připravenou kávu. Posaďte se, abyste sledovali, jak východ slunce pomalu pohltí mlhu z jezera. Pokud jste zabalení v měkké přikrývce a nasáváte na zahradě ticho úsvitu, neexistuje lepší způsob, jak začít den.

    

 

Položte si nohy na pohovku MOZAIX, která je k dispozici ve čtyřech délkách, a relaxujte v prostředí, které si sami vytvoříte. Tato špičková sedací souprava se špičkovým designem je přizpůsobitelná ve svém rozložení, ve výběru materiálu a barvy rámu, polštáře, jakož i ve výběru dlaždic. Teplé a velké dřevěné rošty z bohatého naolejovaného mahagonu nebo teaku mohou být naplněny smaltovanými lávovými kameny v pěti různých barevných tónech a také dřevěnými dlaždicemi pro dokonalé přizpůsobení.

  

 

Teplé a velké dřevěné rošty z bohatého naolejovaného mahagonu nebo teaku mohou být naplněny smaltovanými lávovými kameny v pěti různých barevných tónech a také dřevěnými dlaždicemi pro dokonalé přizpůsobení.


  

Zvýrazněte přirozené odstíny polštářů QuickDry pomocí ROPY. ROPY je v černém, olivově zeleném nebo taupe polyolefínovém laně a je zahradním solárním zdrojem světla. Bezchybně kombinuje technologii s účelným designem a ukládáním energie do svých baterií, které lze  také dobít bud pomocí denního světla nebo kabelu USB. Dopřejte svému ROPY teplé sluneční světlo a osvětlete svou zahradu přírodní energií.

 
 
  
BAREVNÁ PALETA
  
 
 

 

Rádi vám pomůžeme s výběrem jednotlivých modelů a kombinací, včetně potahů.
Pro více informací nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Štítek
Novinka (2)
X Factor (1)
Série
RB outdoor rug (1)
Materiál
Hliník (1)
Mahagonové dřevo (1)
Polyester (1)
Polypropylen (1)
Powdercoated aluminium (2)
Více možnostíMéně možností
Filtry
Ukázat:

položek: 5

Filtry
Ukázat:

položek: 5

x

Milí zákazníci,

v současné době musí být naše prodejna z důvodu pandemické situace na Slovensku uzavřena.
Samozřejmě jsme vám k dispozici online, náš e-shop je plně v provozu, rozvoz a instalace vašich objednávek bude fungovat i po celou dobu uzavření.

Výdejní místo našeho e-shopu na prodejně je otevřeno 10-15hod.
Po telefonické dohodě se vám rádi budeme věnovat i mimo tuto otevírací dobu.

Vaše ELMINA
tel.: 775 170 066
e-mail:
elmina@elmina.cz

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.