Řecký půvab

Díky křišťálově čisté vodě a plážím s bílým pískem je Řecko pro mnoho lidí snem. Řecko a jeho ostrovy lákají milovníky přírody, kteří se hrnou na jeho ohromující pobřeží a ostrovy, kde hledají relaxaci a wellness. Nechte stres zmizet, když se soustředíte na teď, právě teď.

   

 

Zhluboka se nadechněte, pomalu vydechněte a pociťte, jak se vaše starosti rozplynou v nic. Toto místo klidu a pohody je k dispozici nejen na březích vzdálených dovolenkových destinací.

 

 

Není lepší způsob, jak si odpočinout, než se houpat v houpací síti a na letním slunci se ukolébat do spánku. Společnost Royal Botania navrhla houpací síť Wave, která nabízí pohodlí tradiční houpací sítě spolu s čistými designovými liniemi, kvalitou a trvanlivostí, kterou jsou její výrobky proslavené.
 
Tkané polyesterové vlákno je chráněno PVC povlakem, které zajišťuje mimořádnou odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Je rychleschnoucí, odolné vůči skvrnám a vyblednutí a snadno se čistí. Wave je silný, odolný a má stínění, které zároveň poskytuje útočiště před sluncem.

  

 

V tématu nejvyšší relaxace pokračuje lehátko O-ZON, jehož elegantní zakřivený tvar představuje nejlepší estetické inženýrství. Síla, styl a smysl pro detail jsou zobrazeny v úhlech sedáku, opěradla, které pěkně kontrastují s hladkými zaoblenými liniemi samotného lehátka.

 

  
BAREVNÁ PALETA
  

 

Každá prosluněnná terasa a potřebuje slunečník.
 
Slunečník Palma vykonává svou předepsanou práci s lehkostí a je naším prvním automatickým zahradním slunečníkem. Díky inovativní mechanice a vytříbené a vkusné estetice se praktická stránka promění na krásu.

   

Rádi Vám s výběrem modelů a jejich kombinací, včetně potahů pomůžeme. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte

 

 
×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
O-zon (1)
Materiál
Batyline® (1)
Nerezová ocel (5)
Powdercoated aluminium (2)
Více možnostíMéně možností
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies