Rozmarná bílá

Vstupte na svou zahradu a nadýchejte se čerstvého vzduchu. Vnímejte vůně voňavých jarních květin. Cítíte na své pokožce teplé sluneční paprsky? Poslouchejte hlasitost smíchu, když děti běhají po čerstvé posečené trávě.

S námi můžete vytvořit prostor, který má moc zlepšit vaši náladu. Vnímejte krásu kolem sebe, ciťte se odpočatě a svěže.

     

 

Inovativní a nadčasová série Alura je jednou z nejprodávanějších kolekcí díky klasickému stylu, který vhodně doplňuje téměř každé prostředí. Rámy vyrobené z lehkého potaženého hliníku jsou k dispozici v odstínech bílé, pískové a antracitové, zatímco sedadla odolné vůči povětrnostním vlivům, jsou nabízeny v bílé, perleťově šedé a černé barvě. Jednoduchý výběr barev pomáhá zdůraznit čisté linie a ergonomii tohoto atraktivního venkovního nábytku.

Přírodní písek a perleťová šedá poskytují tlumené, uklidňující tóny, zatímco výběr nápadných antracitových prvků skutečně zdůrazňuje krásný design. Různé textury stejné barvy, jako například bílá látka s bílo potaženým hliníkem, vytvářejí hloubku a chladnou a klidnou atmosféru.

 

 

Celá kolekce Alura je vyrobena tak, aby vydržela roky a zároveň poskytovala vaší zahradě pohodlí a nádherný design. S měkkými hranami a snadno čistitelnými materiály přitahuje tento minimalistický, ale zároveň přístupný design mnoho spokojených zákazníků.

  

K dispozici jsou stohovatelné židle, barové židle, relaxační židle volitelně s opěrkami s dřevěnou teakovou výplní, lehátka… Lehátko je vybaveno patentovaným technickým vybavením, které umožňuje snadné stlačení aktivace skrytých hydraulických pístů, aby se sedák a opěradlo bez námahy spustili či zvedli.

 
 
  
BAREVNÁ PALETA
  

 

Svěží, čistý vzhled dodává svítidlo LUNAR, disk z průsvitného mramoru Arabescato Carrara. Tato perlově bílá nástěnná lampa, pomocí LED zdrojů, jemně svítí jemnou bílou barvou a představuje tak přírodní krásu mramoru.

 


 

Rádi Vám s výběrem jednotlivých modelů a kombinací, včetně potahů pomůžeme. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Alura (5)
Illum (1)
Ninix (1)
Více možnostíMéně možností
Materiál
Batyline® (3)
Hliník (6)
Keramika (1)
Mramor (1)
Powdercoated aluminium (2)
Sklo (1)
Teakové dřevo (1)
Více možnostíMéně možností
Dodavatel
Riviera Maison (1)
Royal Botania (7)
Tribú (1)
Více možnostíMéně možností
Barva
Bílá (1)
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.