Rozmarná bílá

Vstupte na svou zahradu a nadýchejte se čerstvého vzduchu. Vnímejte vůně voňavých jarních květin. Cítíte na své pokožce teplé sluneční paprsky? Poslouchejte hlasitost smíchu, když děti běhají po čerstvé posečené trávě.

S námi můžete vytvořit prostor, který má moc zlepšit vaši náladu. Vnímejte krásu kolem sebe, ciťte se odpočatě a svěže.

     

 

Inovativní a nadčasová série Alura je jednou z nejprodávanějších kolekcí díky klasickému stylu, který vhodně doplňuje téměř každé prostředí. Rámy vyrobené z lehkého potaženého hliníku jsou k dispozici v odstínech bílé, pískové a antracitové, zatímco sedadla odolné vůči povětrnostním vlivům, jsou nabízeny v bílé, perleťově šedé a černé barvě. Jednoduchý výběr barev pomáhá zdůraznit čisté linie a ergonomii tohoto atraktivního venkovního nábytku.

Přírodní písek a perleťová šedá poskytují tlumené, uklidňující tóny, zatímco výběr nápadných antracitových prvků skutečně zdůrazňuje krásný design. Různé textury stejné barvy, jako například bílá látka s bílo potaženým hliníkem, vytvářejí hloubku a chladnou a klidnou atmosféru.

 

 

Celá kolekce Alura je vyrobena tak, aby vydržela roky a zároveň poskytovala vaší zahradě pohodlí a nádherný design. S měkkými hranami a snadno čistitelnými materiály přitahuje tento minimalistický, ale zároveň přístupný design mnoho spokojených zákazníků.

  

K dispozici jsou stohovatelné židle, barové židle, relaxační židle volitelně s opěrkami s dřevěnou teakovou výplní, lehátka… Lehátko je vybaveno patentovaným technickým vybavením, které umožňuje snadné stlačení aktivace skrytých hydraulických pístů, aby se sedák a opěradlo bez námahy spustili či zvedli.

 
 
  
BAREVNÁ PALETA
  

 

Svěží, čistý vzhled dodává svítidlo LUNAR, disk z průsvitného mramoru Arabescato Carrara. Tato perlově bílá nástěnná lampa, pomocí LED zdrojů, jemně svítí jemnou bílou barvou a představuje tak přírodní krásu mramoru.

 


 

Rádi Vám s výběrem jednotlivých modelů a kombinací, včetně potahů pomůžeme. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Alura (4)
Illum (1)
Ninix (1)
Více možnostíMéně možností
Materiál
Batyline® (2)
Hliník (5)
Keramika (1)
Mramor (1)
Powdercoated aluminium (2)
Sklo (1)
Více možnostíMéně možností
Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies