Smyslný šafrán

Šafrán, nejlegendárnějším koření na světě, pochází z podzimní kvetoucí rostliny známé svojí zářivou barvou. S nezaměnitelnou chutí a vůní toto perské koření vyčaruje exotické dobrodružství a neobvyklé prostředí. Vaše zahrada nebo terasa má potenciál stát krásnou a luxusní, díky špičkovému a dobře navrženému nábytku.


    

 

Každá z kolekcí MOZAIX, JIVE a ZIDIZ kombinuje to nejlepší z kvality, praktičnosti a krásy s výsledky, které jsou pozoruhodné a stylové.
 
MOZAIX je umělecké dílo. Teplé a velké dřevěné rošty z bohatého naolejovaného mahagonu nebo teaku, jakož i hliníku, jsou k dispozici ve čtyřech délkách a umožňují vám širokou škálu kombinací, pomocí kterých si můžete vytvořit svůj oblíbený set a sezení. Luxusní polštáře QuickDry lze instalovat kdekoliv na mřížku a jsou nabízeny v uklidňujících přírodních tónech lněné, přírodní stříbrné barvy. Smaltované lávové kameny v pěti různých barevných tónech, stejně jako dřevěné dlaždice, mohou tyto mřížky vyplnit a vytvořit užitečné stolky.

 

 

Tato špičková sedací souprava vysoké kvality je doplněna různými doplňky, jako je malé stolní svítidlo na solární napájení, velké svítidlo nebo dokonce některé hliníkové truhlíky pro sázení rostlin.

  

 

Zahradní židle JIVE harmonicky kombinuje teak s hladkými, zúženými hliníkovými profily a vlákny s olefinu na příjemnou, dobře navrženou židli ideální k relaxaci venku. Díky této důmyslné kombinaci materiálů je židle harmonicky v souladu s elegantním moderním designem nebo klasickým tradičním stylem. Všestranné křeslo - nyní dostupné jako židle s nízkým sezením - splyne s každým prostředím, přesto je dostatečně nápadné na to, abyste si ho všimli. Hliníkový rám je k dispozici v bílé, antracitové a bronzové barvě. V těchto barvách je nyní k dispozici zcela moderní hliníková verze, jakož i rozšířená pastelová paleta olivově zelené, nebesky modré a houbové barvy.

 

  
BAREVNÁ PALETA
  

 

Rádi Vám s výběrem jednotlivých modelů a kombinací, včetně potahů pomůžeme. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte

 

 
×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Illum (1)
Jive (4)
Materiál
Hliník (5)
Mahagonové dřevo (1)
Teakové dřevo (1)
Více možnostíMéně možností
x

Otevírací doba před Vánoci
Po - Pá:   10 - 19hod

Sobota:  10 - 15hod
Neděle:  10 - 15hod

Až do 23.12. máme otevřeno každý den!

.

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies