Svěží luxus

Čisté, zakřivené linie evokující tok vody. Jemně zpracované a luxusní kousky s akcentem na přírodní, rustikální textury. Silné a bohaté materiály v bledých hnědých, jemných zelených a uklidňujících bílých barvách.
 
Zveme vás, abyste si sedli a relaxovali v oáze dle vašeho výběru. S paletou přírodních tkanin a tlumenými tóny inspiruje a omlazuje kolekce našeho zahradního nábytku.

    

 

Kolekce Organix je vytvořena s cílem umocnit a sjednotit přirozené přírodní prostředí a poskytnout útočiště na vašem vlastním prostoru.
 
Tuto sedací soupravu, kterou je možné zcela přizpůsobit různým možnostem rozložení pomocí polštářů opěradla ve třech zakřivených tvarech, uspořádat je jako přesně tak, jak si představujete. Možnosti se rozšiřují na více textur a barev pomocí textilií a keramických prvků, které vám pomohou vytvořit váš osobní venkovní prostor.

  

 

Dopřejte solární lampě Ropy, napájení teplým slunečním světlem ve vaší zahradě. K dispozici jako přenosný kapesní model nebo jako dvouúčelová lampa poskytující přístup k udržitelné energii z pohodlí vaší terasy nebo zahrady.

  

Pokud nemáte dostatek světla po západu slunce, můžete si na zahradě vychutnat přírodní energii, kterou lampa načerpala během dne. Ropy je v černém, olivovém (zeleném) nebo taupe (pouštním) polyolefínovém laně a ukládá energii do svých baterií, které lze také dobít pomocí kabelu USB. Bezchybně kombinuje technologii s účelným designem.

 
 
  
BAREVNÁ PALETA
  
 
 

 

Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů, včetně potahů.
Pro více informací nás prosím kontaktujte

 

×
Cenové rozpětí
min.
max.
Série
Organix (4)
Materiál
Hliník (4)
Polypropylen (1)
Powdercoated aluminium (1)
Více možnostíMéně možností
x

Otevírací doba před Vánoci
Po - Pá:   10 - 19hod

Sobota:  10 - 15hod
Neděle:  10 - 15hod

Až do 23.12. máme otevřeno každý den!

.

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved. Nastavit cookies