Tmavé odstíny

Tmavošedá a výrazná černá poskytují dokonalé pozadí, které umožňují vyniknout zářivým odstínům zelených listů v oslavách barev. Svěží, popínavý břečťan. Hluboké smaragdové vždy zelené rostliny. Ostré stébla jasně zelené trávy. Celá kolekce inspirovaná přírodou a žilkami listu.

   

 

Tato jedinečná židle je nápadná, zároveň jednoduchá a vyznačuje se moderní elegancí. Rám vyrobený z tenké nerezavějící oceli je nabízen v bílé, antracitové, bronzové barvě s pískovanou úpravou a v několika pastelových barvách inspirovaných přírodou: olivová zelená, nebeská modrá a hnědá.

 

 

Atraktivní, pohodlné a autentické křeslo Folia je o něco nižší, širší relaxační křeslo, houpací křeslo. Všechny modely z této kolekce splňují nejvyšší úroveň řemeslného zpracování. Ergonomické židle umístěny kolem jídelního stolu vás zvou k posezení. Útulné lehátka spárované na terase poskytují příležitost na rozhovor.

  

 

Houpací křeslo a podnožka v tichém koutě poskytují vždy dokonalou relaxaci. Židle Folia fungují v každém prostředí a svým otevřeným listovým designem připomínají přírodu a světlo.

 
 
  
BAREVNÁ PALETA
  

  
 
×
Cenové rozpětí
min.
max.
Štítek
Novinka (3)
Série
Exes (2)
Folia (3)
Materiál
Keramika (2)
Nerezová ocel (3)
Powdercoated aluminium (2)
Více možnostíMéně možností
Filtry
Ukázat:

položek: 5

Filtry
Ukázat:

položek: 5

x

Milí zákazníci,

v současné době musí být naše prodejna z důvodu pandemické situace na Slovensku uzavřena.
Samozřejmě jsme vám k dispozici online, náš e-shop je plně v provozu, rozvoz a instalace vašich objednávek bude fungovat i po celou dobu uzavření.

Výdejní místo našeho e-shopu na prodejně je otevřeno 10-15hod.
Po telefonické dohodě se vám rádi budeme věnovat i mimo tuto otevírací dobu.

Vaše ELMINA
tel.: 775 170 066
e-mail:
elmina@elmina.cz

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.