Jemné svádění

Vaše zahrada je vaším útočištěm, kde si můžete dopřát krásu a pohodlí zároveň. Je to prostor pro úžasný design, dokonalý luxus a nekonečné pohodlí. Není třeba obětovat dobrý vzhled kvůli pohodlnému posezení. Máme nadčasový nábytek v klasických barvách a liniích, který vypadá dobře na každé terase.

Teakové dřevo je standardem, ve srovnání s nímž ostatní venkovní nábytek bledne. Dobře vypadající židle CALYPSO s teakovým rámem má odnímatelné opěradlo, které umožňuje kompaktní skladování nebo čištění. Čalouněné potahy mají více než 70 látek, což zajišťuje barevnou paletu, která bude dokonale vyhovovat vaší představě o zahradě.

Tyto židle se dobře kombinují s kolekcí stolů U-NITE. Tento jídelní stůl, který je k dispozici v pěti obdélníkových velikostech a nově je kulatý, se skládá z teakového nebo práškově lakovaného hliníkového rámu a keramické stolové desky. Tenký a elegantní rám vytváří z určitých pozic iluzi, že se deska stolu vznáší. Díky svému modernímu designu a keramické desce je stůl U-NITE dokonalým poutačem pozornosti na vaší terase nebo zahradě.

Nábytek si zaslouží uznání, když umí víc, než se na první pohled zdá. Puf TONO je k dispozici ve dvou velikostech a je vhodný k použití jako sedátko nebo podnožka, rychle schne a lze jej použít k uskladnění. S jakoukoli textilií z kolekce látek Royal Botania TONO snadno doplní váš venkovní dekor a zároveň skryje nepořádek uvnitř.

PALETA BAREV

Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů a potahů. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte;kontakt

 

Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz