Katalogy interierového nábytku a dekorací

Náš nábytek se vyznačuje kvalitním zpracováním, přírodními materiály, atraktivním vzhledem s orientací na detail. Pokud hledáte kvalitní a exkluzivní nábytek z masivu a jiných přírodních materiálů, který vás bude těšit po dlouhé roky, pak jste tu správně. Níže si můžete stáhnout všechny naše katalogy včetně ceníků.
 
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme vám se zorientovat v jednotlivých kolekcích, modelech, materiálech a možnostech kombinací.
 
 


 

Rivièra Maison nábytek

Exkluzivní kolekce Riviéra Maison jsou vyráběné s citem pro detail, pečlivě a samozřejmě ručně. Použití přírodních materiálů do značené míry určuje jedinečný vzhled našeho nábytku a doplňků.
Stránky výrobce s kompletní nabídkou

 

Eleonora

Široký výběr kvalitních jídelních židlí a křesílek, velká pohodlná křesla, velké množství barevných možností. Atraktivní ceny, kvalitní zpracování.  
Stránky výrobce s kompletní nábídkou

 

Kožené sedací soupravy

Křesla a sedací soupravy z těch nejkvalitnějších látek a zejména kůží. Nejčastěji používáme broušenou hovězí kůži a alcantaru nicméně nabízíme i širokou škálu látek.
Sedací soupravy na našem e-shopu

 

Látkové sedací soupravy

V tomto katalogu naleznete cenově atraktivní látkovés sedací soupravy a křesla. Velmi široký výběr látek a zejména barevných provedení. 
Sedací soupravy na našem e-shopu

 

Luxusní postele Conte

Exkluzivní italské postele Conte. Nekompromisní kvalita materiálů, italský design, látky, kůže.
Stránky výrobce s kompletní nabídkou

 

Nábytek dBodhi

Všechen nábytek z tohoto katalogu je vyráběný výhradně z recyklovaných materiálů. Staré a opakovaně použité dřevo tak přichází znovu k životu. Staré trámy ze starých domů, lodí a jiné zdroje. 100% udržitelnost.

 

Vincent Sheppard

Unikátní a patentovaná metoda výpletu LoydLoom®, to je luxusní belgická značka Vincent Sheppard. Velmi široká škála barevných možností. Možné použít také jako zahradní nábytek
Stránky výrobce s kompletní nabídkou

 

Arte Pura by Daniella Dallavalle

Objevte okouzlující svět návrhářky Danielly Dallavalle. Láska a úctu k přírodě jsou transfuzí do jedinečného bytového textilu a oblečení na volný čas.
Stránky výrobce s kompletní nabídkou

 

A nebo si zde můžete stáhnout všechny katalogy najednou, v jednom velkém pdf souboru (270MB) 

 

x

Milí zákazníci,

v současné době musí být naše prodejna z důvodu pandemické situace na Slovensku uzavřena.
Samozřejmě jsme vám k dispozici online, náš e-shop je plně v provozu, rozvoz a instalace vašich objednávek bude fungovat i po celou dobu uzavření.

Výdejní místo našeho e-shopu na prodejně je otevřeno 10-15hod.
Po telefonické dohodě se vám rádi budeme věnovat i mimo tuto otevírací dobu.

Vaše ELMINA
tel.: 775 170 066
e-mail:
elmina@elmina.cz

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.