Katalogy zahradního nábytku

Prodáváme exterierový nábytek nejlepších světových značek včetně nejrůznějších druhů slunečníka a stínění jako takového. Níže se můžete stáhnout všechny naše katalogy.
 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme vám se zorientovat v jednotlivých kolekcích, modelech, materiálech a možnostech kombinací.

  


 

Tribù

Prvotřídní celoroční nábytek, modely Tribù zaručují spojení jedinečné kvality, praktičnosti, designu a pohodlí na vaší terase či zahradě. 
Stránky výrobce s kompletní nabídkou

 

Royal Botania

Spojení mezi kvalitou, vkusným vzhledem a prvotřídními materiály, to je Royal Botania. Ať už hledáte venkovní posezení u jídelního stolu, a nebo lehátka k bazénu, v katalogu Royal Botania najdete vše, co budete potřebovat.
Stránky výrobce s kompletní nabídkou

 

Royal Botania zahradní světla

Designové a praktické, na stěnu či samostatně stojící, výrazné nebo diskrétní, moderní a nebo přírodní materiály. Venkovní světla Royal Botania nabízí vše. Osvětlete si zahradu, příjezdouvou cestu, dům či terasu.
Stránky výrobce s kompletní nabídkou

 

Traditional Teak

Traditional Teak je celoroční nábytek z toho nejklasičtější materiálu a to je teakové dřevo. Kvalita zpracování prověřena lety praxe.
Stránky výrobce s kompletní nabídkou

 

Apple Bee

Kolekce zahradního nábyktu z umělého ratanbu Biculair® v kombinaci s dalšími materiály jako kov, hliník či teakové dřevo. Vše za použítí celoročních potahů BeeWett®. Design, kvalita a odolnost.
Stránky výrobce s kompletní nabídkou

 

A nebo si stáhněte všechny katalogy najednou v jednom velkém pdf souboru (250MB)
 

x

Milí zákazníci,

v současné době musí být naše prodejna z důvodu pandemické situace na Slovensku uzavřena.
Samozřejmě jsme vám k dispozici online, náš e-shop je plně v provozu, rozvoz a instalace vašich objednávek bude fungovat i po celou dobu uzavření.

Výdejní místo našeho e-shopu na prodejně je otevřeno 10-15hod.
Po telefonické dohodě se vám rádi budeme věnovat i mimo tuto otevírací dobu.

Vaše ELMINA
tel.: 775 170 066
e-mail:
elmina@elmina.cz

Copyright © 2017 Elmina Praha - exkluzivní nábytek All Rights Reserved.