Podzimní aura

Zabalte se do flanelové deky, popíjejte teplou kávu a nasávejte krásu okolí. Díky kolekcím inspirovaným barvami a teplým teakovým dřevem nabízíme krásu a teplo v našich designech.

 

Robustní a zároveň příjemný nábytek Zenhit je jednou z vlajkových lodí celodřevěného zahradního nábytku. Tato příjemná kolekce nábytku s jednotlivými židlemi, lehátky, rohovými kusy, dvoumístnými a třímístnými sedadly je dostatečně univerzální, aby vyhovovala široké škále uspořádání. 

 

Kolekce Zenhit, která navazuje na tvarované linie nízkých stolků z teakového dřeva a nedávno byla rozšířena o elegantní stoličku, je mimořádně pohodlná a má přímé a výrazné designové prvky.

 Nový polštář představený v letošním roce poskytuje větší pohodlí a také možnost výběru z celé kolekce látek. Syté hnědé odstíny teakového dřeva dobře doplňují zářivé červené, teplé kaštanové a podzimní oranžové.

PALETA BAREV

Rustikální a stylová lampa Tristar, která je k dispozici ve dvou velikostech a obsahuje čiré i kouřové ručně foukané sklo na vnější straně, je ideálním světelným doplňkem kolekce Zenhit.


Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů a potahů. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte;kontakt

 

Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz