Ranní káva

Projděte se v ještě chladném ranním vzduchu k přístavišti a popíjejte čerstvě uvařenou kávu. Pohodlně se usaďte a sledujte východ slunce, který pomalu pohlcuje mlhu z jezera. Pokud jste zabaleni do měkké deky a nasáváte ticho svítání na zahradě, není lepší způsob, jak začít den.

Položte si nohy na pohovku MOZAIX, která je k dispozici ve čtyřech délkách, a relaxujte v prostředí, které si sami vytvoříte. Tuto špičkovou pohovku s vysokým designem si můžete přizpůsobit v návrhu rozvržení, ve výběru materiálu a barvy rámu a polštářů i ve výběru potahu. Teplé a velké dřevěné lamely v bohatém naolejovaném mahagonu nebo teaku lze vyplnit smaltovanými lávovými kameny v pěti různých barevných odstínech, stejně jako dřevěnými obklady pro dokonalé sladění.

Teplé a velké dřevěné rošty ze sytě naolejovaného mahagonu nebo teakového dřeva lze vyplnit smaltovanými lávovými kameny v pěti různých barevných odstínech a také dřevěnými obklady, které se k nim dokonale hodí.

Zvýrazněte přírodní odstíny polštářů QuickDry pomocí ROPY. ROPY se dodává v černém, olivově zeleném nebo sivém polyolefinovém provaze a je zahradním solárním zdrojem světla. Bezchybně kombinuje technologii s účelným designem tím, že ukládá energii do svých baterií, které lze navíc dobíjet pomocí kabelu USB. Dopřejte svému ROPY teplé sluneční světlo a osvětlete svou zahradu přírodní energií.

PALETA BAREV

 

Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů a potahů. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte;kontakt

 

 

Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz