Řecký půvab

Řecko s křišťálově čistou vodou a plážemi s bílým pískem je splněným snem. Řecko a jeho ostrovy přitahují milovníky přírody, kteří se na jeho úchvatné pobřeží vydávají za odpočinkem a wellness. Nechte stres rozplynout, když se soustředíte na přítomnost, právě teď.

Zhluboka se nadechněte, pomalu vydechněte a pociťujte, jak se vaše problémy rozplývají do nicoty. Toto místo klidu a pohody není k dispozici pouze na pobřeží vzdálených prázdninových destinací.

 

Není lepšího způsobu odpočinku než se pohoupat v houpací síti a usnout na letním slunci. Společnost Royal Botania navrhla houpací síť Wave tak, aby nabízela pohodlí tradiční houpací sítě spolu s čistými designovými liniemi, kvalitou a odolností, kterými je proslulá.

Tkaná polyesterová vlákna jsou chráněna PVC vrstvou, která zajišťuje mimořádnou odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům. Je rychleschnoucí, odolný proti skvrnám a vyblednutí a snadno se čistí. Vlna je pevná, odolná a má stínění, které poskytuje úkryt před sluncem.

 

Téma dokonalé relaxace pokračuje s lehátkem O-ZON, jehož elegantní zakřivený tvar představuje to nejlepší z estetického inženýrství. Pevnost, styl a smysl pro detail se projevují v úhlech sedáku, opěradla, které příjemně kontrastují s hladkými oblými liniemi samotného lehátka.

 PALETA BAREV

Každá sluneční terasa a světlá terasa potřebuje slunečník.

Slunečník Palma snadno plní předepsané úkoly a je prvním automatickým zahradním slunečníkem. Díky inovativní mechanice a vytříbené a vkusné estetice se praktická stránka mění v krásnou.

Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů a potahů. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte;kontakt

 

 

 

 

Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz