Rozmarná bílá

Vstupte na zahradu a nadechněte se čistého vzduchu. Vdechujte vůni voňavých jarních květin. Cítíte na své kůži hřejivé sluneční paprsky? Naslouchejte zvuku smíchu, když děti běhají po čerstvě posekané trávě.

 

S námi si můžete vytvořit prostor, který má sílu zlepšit vaši náladu. Vnímejte krásu kolem sebe, ciťte se osvěženi a omlazeni svým okolím.

Inovativní a nadčasová řada ALURA je jednou z nejprodávanějších kolekcí díky svému klasickému stylu, který doplní téměř každé prostředí. Rámy z lehkého hliníku s povrchovou úpravou jsou k dispozici v odstínech bílé, pískové a antracitové barvy, zatímco sedáky odolné proti povětrnostním vlivům jsou nabízeny v bílé, perleťově šedé a černé barvě. Jednoduchý výběr barev pomáhá zdůraznit čisté linie a ergonomii tohoto atraktivního venkovního nábytku.
Přírodní písková a perleťově šedá dodávají tlumené, uklidňující tóny, zatímco výběr výrazných antracitových prvků skutečně podtrhuje krásný design. Různé textury stejné barvy, například bílá látka s bíle potaženým hliníkem, vytvářejí hloubku a chladnou a klidnou atmosféru.
 

Celá kolekce ALURA je vyrobena tak, aby vydržela dlouhá léta a zároveň poskytla vaší zahradě pohodlí a krásný design. Díky měkkým hranám a snadno čistitelným materiálům si rodiny oblíbily tento minimalistický, ale přesto přístupný design.

K dispozici jsou stohovatelné židle, barové stoličky, relaxační křesla s volitelnými područkami z teakového dřeva, lounge křesla. Lehátko je vybaveno patentovaným technickým zařízením, které umožňuje aktivaci skrytých hydraulických pístů, jejichž jednoduchým stisknutím lze bez námahy spustit a zvednout sedák a opěradlo.
 
PALETA BAREV
 

Svítidlo LUNAR, disk z průsvitného mramoru Arabescato Carrara, působí svěže a čistě. Toto perleťově bílé nástěnné svítidlo s pomocí LED osvětlení jemně září jemnou bílou barvou a představuje přirozenou krásu mramoru.

 

Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů a potahů. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte;kontakt

1 položek celkem

Cena

262310262311
1262310262311

Značky

Položek k zobrazení: 1
Alura Lounge set / Lounge table
262 310 Kč
Kód: ALURASETC
Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz