Svěží luxus

Čisté, zakřivené linie evokující proudění vody. Jemně zpracované a luxusní kousky s důrazem na přírodní, rustikální textury. Silné a bohaté materiály ve světle hnědé, jemné zelené a uklidňující bílé barvě.

 Zveme vás, abyste se pohodlně usadili a odpočívali v oáze podle svého výběru. Naše kolekce venkovního nábytku s paletou přírodních tkanin a tlumených tónů inspiruje a omlazuje.

Kolekce ORGANIX je navržena tak, aby vylepšila a sjednotila přírodní prostředí nebo poskytla útočiště na vaší zahradě.
 
Tuto pohovku lze zcela přizpůsobit různým možnostem uspořádání pomocí opěradlových polštářů ve třech zakřivených tvarech, takže ji lze uspořádat jako nádherné kusy nebo ji nechat plynout podle vaší estetiky. Možnosti se rozšiřují o další textury a barvy s látkami a keramickými prvky, které vám pomohou vytvořit váš osobní venkovní prostor.

Dopřejte své solární lampě Ropa, zahradnímu solárnímu zdroji světla, teplé sluneční světlo, které pohání vaši zahradu. Je k dispozici jako přenosný kapesní model nebo jako dvouúčelový model a poskytuje přístup k udržitelné energii z pohodlí vaší terasy nebo zahrady.

Pokud nemáte po západu slunce dostatek světla, můžete si na zahradě užívat přirozenou energii, kterou lampa nasbírala během dne. Lano se dodává v černé, olivové (zelené) nebo šedé (pouštní) polyolefinové barvě a ukládá energii do svých baterií, které lze navíc dobíjet pomocí kabelu USB. Bezchybně kombinuje technologii s účelným designem.

PALETA BAREV

Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů a potahů. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte;kontakt

Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz