Tmavý odstín

Tmavě šedá a výrazná černá tvoří dokonalé pozadí, na kterém vyniknou zářivé odstíny zelených listů a listů, které jsou oslavou barev. Bujný popínavý břečťan. Sytě smaragdové stálezelené rostliny. Křupavá stébla jasně zelené trávy. Podrost měkkého jetele. Inspirována přírodou a žilkami listů nastavila laťku židlí Folia.

Tato jedinečná židle je nápadná a zároveň jednoduchá a vyznačuje se moderní elegancí. Rám z tenké nerezové oceli je nabízen v bílé, antracitové a bronzové práškové barvě a v několika pastelových barvách inspirovaných přírodou: olivově zelené, nebesky modré a houbové.

Atraktivní, pohodlné a autentické křeslo Folia je o něco nižší, širší relaxační křeslo, houpací křeslo. Všechny položky této řady vyžadují svou nejvyšší úroveň řemeslného zpracování. Ergonomická křesla umístěná kolem jídelního stolu vybízejí k usazení. Pohodlná lehátka spárovaná na terase poskytují příležitost ke konverzaci.

Houpací křeslo a otoman v klidném koutě poskytují dokonalou relaxaci. Křesla Folia se hodí do jakéhokoli prostředí a svým designem otevřených listů připomínají přírodu a světlo.

PALETA BAREV

Rádi vám pomůžeme s výběrem a kombinací jednotlivých modelů a potahů. 
Pro více informací nás prosím kontaktujte;kontakt

 

 

Nejnovější trendy
Nejnovější trendy
v oblasti bydlení a materiálů
Doprava a montáž
Doprava a montáž
po celém území ČR
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz